برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

مدیریت آمار و فناوری اطلاعات managment of statistics and information technology

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 4 اسفند 1398
کد 68

تبریک روز مهندس

.
فرا رسیدن  روز پنجم اسفندماه، روز مهندس، روز خلاقیت وتفکر علمی را به همه مهندسین متعهد، دلسوز و تلاشگر حوزه فناوری اطلاعات در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی تبریز از صمیم قلب تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
امروز شما متخصصان حوزه IT، نه تنها در تمام لایه های  کارکردی، خلاقیت و برنامه ریزی حوزه سلامت فعال هستید بلکه در لایه های پیاده سازی عملیاتی نظام های سلامت الکترونیک و دولت الکترونیک در دانشگاه از زحمتکشان، متفکران و پیشگامان اصلی محسوب می شوید. اگر در کشور، سلامت الکترونیک، جزو خدمات برتر دولت الکترونیک معرفی می گردد و تمام ذینفعان اصلی سلامت  همگی مشوق و امیدوار به درخشش و تاثیر گذاری چشمگیر فعالیتها و کارکردها این حوزه هستند همه و همه مرهون زحمات و فعالیت های یکایک شما عزیزان در نشان دادن دستاورد های بی نظیر و کاربردی  فناوری اطلاعات و سیستم های اطلاعات می باشد.
اعتقاد راسخ دارم که اعتلاء سلامت الکترونیک و افزایش ضریب نفوذ فناوری اطلاعات در جای جای حوزه سلامت جزو اهداف اول حوزه سلامت کشور شده و نقش و جایگاه فناوران این حوزه به یکی از مهم ترین و با ارزش ترین جایگاه های تشکیلاتی دانشگاه و وزارت بهداشت تبدیل خواهد شود.
اینجانب به سهم خویش از یکایک شما متخصصان فناوری اطلاعات، برای همه تلاش ها، نوآوری ها، خلاقیت ها و احساس مسئولیت ها در راستای شفاف سازی امور، افزایش رضایت مندی مردم و همکاران و نیز اعتلای نظام سلامت الکترونیک، تشکر و قدردانی نموده و برای شما آرزوی موفقیت، سلامتی، و شادکامی دارم.

                                                                                                                                       پیمان رضایی
                                                                                                      مدیریت آمار وفناوری اطلاعات وارتباطاعات دانشگاه علوم پزشکی تبریز
  • نوشته شده
  • توسط معصومه علی محمدی
  • تعداد بازدید 104
  • تایید شده
  • در 1398/12/04
  • ساعت 14:7